ТЕЛЕМЕТРІЯ ТА ТЕЛЕМЕХАНІКА

Комплекси GSM телеметрії технологічних параметрів газорозподільної системи  ДОЗОР-С-Г розроблені, виготовляються, постачаються і обслуговуються НПП "Орион".
Телеметрія ГРП ДОЗОР дозволяє вести дистанційний контроль практично всіх параметрів роботи і эксллуатації ГРП.
На відміну від існуючих на ринках України, ближнього і далекого зарубіжжя, обладнання для ГРП ДОЗОР виконано в єдиному моноблоці з вбудованими: контролером, GSM-модемом, джерелом живлення, резервним джерелом живлення - акумулятором, схеми вимірювання, індикації, світло-звукової сигналізації контрольованих параметрів.
Схемотехніка комплексу GSM телеметрії розроблена з використанням останніх досягнень світових виробників радіоелектронних компонентів в області мінімізації енергоспоживання. Це дозволяє при експлуатації обладнання для ГРП відмовитися від громіздких дорогих резервних акумуляторів, а також використовувати в якості альтернативних джерел живлення малогабаритні сонячні батареї або потенціал катодного захисту на ГРП де відсутне мережеве електроживлення.
В комплекс телеметрії ГРП закладена можливість керування регулятором тиску в автоматичному і ручному режимі за командою диспетчера, можливість передачі інформації на посаду диспетчера з резервного каналу зв'язку (GSM або дротовому) у разі відмови основного каналу.
При роботі комплексу телеметрії на комп'ютері диспетчера відображаються і архівуються всі контрольовані параметри у вигляді таблиць, графіків і текстів, фіксуються всі аварійні події і дії диспетчера при їх надходженні. Є можливість підключення паралельного посту диспетчера верхнього рівня, наприклад, обласного, якщо вже є районні пости.
Купити телеметрія ГРП можна, зв'язавшись з нашими менеджерами.
Продаж GSM телеметрії здійснюється по всій Україні і країнам СНД.
 

 

ІНШІ КАТЕГОРІЇ ТОВАРІВ:

Стаціонарні газоаналізатори
Переносні газоаналізатори
Течешукачі
Газоаналізатори газів, що відходять
Додаткове обладнання
Магнітна обробка рідин
Перетворювачі напруги

Повернутися на головну сторінку