Повірка приладів проводиться в штатному режимі.

ТОВ «НВП« ОРІОН »виконує технічне обслуговування, ремонт і метрологічну повірку газосигналізаторів« ДОЗОР-С ».

                Для відправки газосигналізаторів «ДОЗОР-С» необхідно:

 1. Провести демонтаж стаціонарних газосигналізаторів «ДОЗОР-С» (блоку електроживлення, сигналізації (БПС) і всіх датчиків).
 2. Стаціонарні газосігналізатори «ДОЗОР-С» відправляються в комплекті з вимірювальними перетворювачами (ВП) (датчиками).
        Не відправляти: Технічну документацію (паспорт, методика повірки, керівництво по експлуатації), зарядні пристрої, розбірні штанги, газозабірні зонди з трубкою і кабелі що з'єднують БПС та ВП.
 3. На газосігналізатори що відправляються  складається опис та супровідний лист (бланк листа нижче по тексту) на ім'я директора ТОВ «НВП ОРІОН» в якому вказується:
  - повне найменування газосигналізатора (згідно паспорту);
  - заводський номер і рік виготовлення газосигналізатора;
  - причина відправки (ТО та ремонт (характер проявленої несправності), метрологічна повірка);
  - П.І.Б.  (Повністю) контактної особи, мобільний, e-mail, робочий тел. / факс.
  Лист підписує керівник (начальник відділу) організації, що відправляє газосігналізатори «ДОЗОР-С» з гарантією оплати послуг, що надаються.
 4. Газосигналізатори «ДОЗОР-С» відправляють вантажоперевізником "Нова пошта" м. Харків (склад №36), великогабаритні вантажі (від 30 кг) відправляйте у відділення №8, попередньо узгодивши це питання з нашим відділом доставки.  Вантажоодержувач: ТОВ "НВП" ОРІОН " (ЕДРПОУ 30987251).
          Після відправки приладу:

  замовнику необхідно повідомити у відділ доставки ТОВ "НВП" ОРІОН "наступну інформацію:
  - № декларації;
  - назва організації;
  - населений пункт відправника.
  Дана інформація приймається у вигляді текстового повідомлення на моб. тел. 097-830-90-36 или e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а так же  по тел. (057) 719-40-45.

 5. Рахунок-фактура надається на підставі технічного огляду кожного газосигналізатора «ДОЗОР-С».
 6. Роботи по проведенню повірки, ремонту проводяться від 20-ти до 40 банківських днів (залежить від складності ремонту та наявності комплектуючих) після 100% передоплати.

  При виникненні питань, не пов'язаних з відправкою приладів, звертатися до відділу продажу за телефонами: (057) 719-40-53, 719-40-54, 719-40-55.

Завантажити зразок листа

Завантажити чистий бланк

ПРИМІТКА:
1. Без супровідного листа роботи по ТО не проводяться.
2. На стаціонарні газосігналізатори «ДОЗОР-С» не повністю укомплектовані ВП (датчиками) свідоцтво про метрологічну повірку не видається.
3. Витрати з доставки приладів до місця проведення робіт несе ЗАМОВНИК.